h

Kennismaken met de kandidaten partijbestuur!

2 november 2019

Kennismaken met de kandidaten partijbestuur!

Foto: SP

SP-leden mogen naar de kennismakingsbijeenkomsten met de kandidaten voor het partijvoorzitterschap.

Binnenkort wordt een nieuw partijbestuur van onze mooie partij gekozen. De voorzitter en algemeen secretaris worden direct in functie gekozen. Daarnaast worden elf algemeen partijbestuursleden gekozen. De verkiezing van het nieuwe partijbestuur vindt plaats dicht bij onze leden: tijdens de ledenvergaderingen in al onze lokale afdelingen. U bent welkom om mee te praten en te stemmen.

Om onze leden de kans te geven om kennis te maken, zullen de kandidaten worden voorgesteld op onze ledenpagina SPnet. Daarnaast worden vijf kennismakingsavonden met de kandidaat-voorzitters georganiseerd.

De eerste bijeenkomsten zijn al geweest, in Den Bosch en Almelo. 

4 november, 19.30u,cafe Aad Remunj, 
Herkenbosscherweg 10 in Roermond

15 november, 19.30u, partijkantoor Eindhoven (aanmelden via helmond@sp.nl)

 

Reactie toevoegen

U bent hier