h

Kinderen Helmond Noord op bezoek bij de Sint

26 november 2017

Kinderen Helmond Noord op bezoek bij de Sint

Foto: SP

Afgelopen vrijdag en zaterdag zijn dertig kinderen uit de derde fase van Helmond Noord naar het kasteel van Sinterklaas geweest.

In no time waren alle 13.500 beschikbare kaarten verkocht. Het Kasteel van Sinterklaas is ongekend populair. Zo ook bij deze kinderen uit Helmond Noord. De dag werd mede mogelijk gemaakt door de Helmondse SP. Hoe dat zo? SP’er Barry Wouters: “In het kader van ‘buurten in de buurt’ hebben we de nodige contacten opgebouwd. Zodoende wilden we natuurlijk graag een bijdrage leveren. De glimlach op de snoetjes van deze kinderen is toch waar het in deze feestelijke tijd om draait.”

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.