h

Actie Milieudefensie tegen vieze lucht langs drukke wegen

22 februari 2007

Actie Milieudefensie tegen vieze lucht langs drukke wegen

Milieudefensie heeft geïnventariseerd dat langs 403 Nederlandse wegen de luchtkwaliteit niet voldoet aan de wettelijke gezondheidsnormen. Van die 403 wegen liggen er twaalf in Eindhoven, een in Nuenen, een in Valkenswaard en twee in Helmond.

In Helmond gaat het om de Kanaaldijk Noord West en de Eikendreef. In de directe omgeving verspreidt Milieudefensie een informatieve krant. Bij de krant hoort een roetpoetsdoek, een aan de omwonenden gerichte brief en een invulformulier.

Meer informatie:

 

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.